شماره مجوز
شماره مجوز
رایگان با پرداخت درون برنامه ای
کاملترین مرجع روت هواوی
کاملترین مرجع روت هواوی

توسعه دهنده : گروه فوق تخصصی دابلیورید

جزئیات :

شماره نسخه : 1.0.3
حجم : 12.1 MB
اندروید مورد نیاز : 4.0.1+
دسته : آموزشی - تکنیکی
قیمت : رایگان
تعداد دانلود : 0+
نصب های فعال : 0+

دسترسی ها :

- دسترسی به موقعیت
- خواندن وضعیت اتصال تلفن به شبکه
- خواندن اطلاعات موجود از روی کارت حافظه
- باز کردن سوکت های شبکه
- خواندن وضعیت تلفن
- نوشتن بر روی کارت حافظه
- اجازه استفاده از امکان پرداخت درون برنامه ای دابلیورید

معرفی برنامه

شاید بتوان معادلی که برای کلمه روت پیدا کرد واژه "اقیانوس" باشد ، روت به معنای ریشه می باشد یعنی دستیابی به ریشه و اصل سیستم عامل که توسط آن می توان به رازهای نهفته در زیر پوست ظاهر و اصول ساختاری سیستم عامل دسترسی پیدا کرد! شاید تا به این لحظه احساس نموده اید که با واژه های بالا چیزی دستگیرتان نشده است اگر بخواهیم به طور سریع و مختصر توضیح دهیم زمانی که دستگاه روت می گردد یک سرویس دهنده مانند یک برنامه نصبی بروی سیستم عامل دستگاه تان نصب می گردد و به شما این امکان را می دهد تا با اجازه گرفتن از آن بتوانید عملیات و کارهای خارق العاده در دستگاه اندوریدی تان توسط برنامه های استفاده کننده از روت انجام دهید به طور مثال:

فارسی سازی منو ، بهینه سازی و کاهش مصرف باتری ، افزایش کیفیت بلندگو و هدفون ، سفارشی سازی سیستم عامل ، اجرای بازی و برنامه های غیر رایگان ، رفع مشکلات احتمالی در سیستم عامل ، بازگردانی اطلاعات حذف شده ، بکاپ و ریستور سیستم عامل ، تبدیل حافظه خارجی به داخلی ، رفع کمبود فضا حافظه داخلی ، خاموش نمودن فایروال اندروید ، نصب انواع کاستوم رام ، نصب انواع کاستوم کرنل و ریکاوری و ... صدها هزار ویژگی دیگر...

قابل توجه است در بازار تعمیرات دستگاه های اندرویدی تعمیرکاران حداقل برای روت هر دستگاه اندرویدی مبلغ 15 تا 30 هزار تومان از شما هزینه دریافت می کنند اما باید بدانید این برنامه علاوه بر امکانات نامحدودی که در رابطه با روت در آن قرار دارد و با پشتیبانی از تمام مدل های دستگاه های هواوی در خود دو خوشه اصلی جای داده است با عنوان روت با استفاده از روش های عمومی و روت با استفاده از روش های تخصصی که قدرت میانگین روش عمومی برابر با 50 درصد و روش تخصصی 99 درصد از دستگاه های هواوی است و می تواند آنها را به راحتی روت نماید و البته با مبلغ بسیار کمی در جهت حمایت از مصرف کننده در اختیار کاربران قرار داده شده است و در صدر لیست قوی ترین برنامه های تولیدی فروشگاه های اندرویدی در این رابطه قرار دارد.

این برنامه جهت روت دستگاه های اندروید 2.2 تا 8.0 هواوی می باشد.

کاربردهای روت مانند قطرات درون یک اقیانوس وسیع است و نمی توان در این صفحه محدود به آن ها اشاره نمود!

محصولی قدرتمند از گروه فوق تخصصی دابلیورید

نکته: حدود 95 درصد از امکانات این برنامه در حالت رایگان قفل است و پس از ارتقاء به نسخه طلایی فعال می گردند.

تغییرات نسخه ها

نسخه 1.0.3:

- اضافه شدن فروشگاه فایل با پرداخت دابلیورید

- رفع باگ ها

برنامه های مرتبط

logo-samandehi
فروشگاه و وب سایت دابلیورید در سال 1390 توسط شرکت رویان گستر آرش تاسیس و فعالیت رسمی خود را آغاز نمود . هدف این مجموعه توسعه محتوی آموزشی ، تکنیکی و بالا بردن سطح علوم تکنولوژیک هم وطنان عزیز می باشد .

تمامی حقوق این سامانه برای "شرکت رویان گستر آرش" محفوظ استCopyright© 2013-2017 WRoid.ir™ All rights reserved

Search