قوانین و مقررات

 
 
سایت فوق تخصصی دابلیورید اعلام می دارد تمامی محصولات این وب سایت به صورت کاملا اختصاصی توسط کارشناسان و افراد متخصص گروه دابلیورید طراحی و توسعه داده شده اند و دارای مجوز و استانداردهای لازم جهت تولید و فروش را دارا می باشد لذا:
 
  •  کاربران نباید به هیچ وجه محصولات و تولیدات وب سایت دابلیورید را در اختیار افراد متفرقه قرار دهنده، در صورتیکه چنین رفتاری از کاربر یا کاربران خاطی مشاهده گردد بنابراین وب سایت دابلیورید موظف به پیگیری و حذف کامل اکانت کاربر یا کاربران خاطی می باشد و هیچ عذری پذیرفته نمی گردد.
  • با توجه به کلاهبرداری هایی که همواره ممکن است توسط افراد خاطی در سطح فروش و مصرف کالا و خدمات اینترنتی رخ دهد اعلام می گردد در خرید محصول و یا محصولات گروه فوق تخصصی دابلیورید نهایت دقت را به عمل آورید ، زیرا مبلغ پس از خرید و یا ارتقا برای هیچ نوع محصولی (شامل برنامه ، خدمات ، فایل و ...) به مشتری مسترد نخواهد شد. قابل توجه برخی از افراد خاطی و کلاهبرداری که پس از خرید محصول درخواست بازگشت وجه را از گروه فوق تخصصی دابلیورید طلب می کنند.
  • به هیچ وجه نام کاربری و پسورد خود را در اختیار افراد متفرقه قرار ندهید زیرا در صورتیکه چنین رفتاری از کاربر یا کاربران خاطی مشاهده گردد بنابراین وب سایت دابلیورید موظف به پیگیری و حذف کامل اکانت کاربر یا کاربران خاطی می باشد و هیچ عذری پذیرفته نمی گردد.
  • کاربرانی که محصولات وب سایت دابلیورید را در شبکه های اجتماعی یا مکان های عمومی و خصوصی دیگر منتشر نمایند مورد پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت و از نظر شرعی نیز کاملا حرام است.
  • با خرید هریک از محصولات شما قادرید به مدت یکسال یا فقط تا زمانی که محصول توقف تولید نشده است بروزرسانی های محصول مذکور را دریافت کنید ، جهت تاکید گروه فوق تخصصی دابلیورید هیچ گونه مسئولیتی در قبال توجه یا عدم توجه کاربران به این موضوع ندارد و هیچ عذری پذیرفته نمی گردد.
  • پس از خرید محصول مورد نظر چناچه سوالی یا مشکلی دارید از بخش پشتیبانی و سپس ارسال درخواست ،سوالات و مشکلات خود را مطرح کنید تا بررسی گردد و به هیچ وجه در بخش نظرات سوالات یا مشکلات خود را مطرح نکنید زیرا تایید و پاسخ داده نمی گردد.
  • کسانی که توهین به بخش مدیریت یا کاربران دیگر وب سایت دابلیورید نمایند بنابراین وب سایت دابلیورید موظف به پیگیری و حذف کامل اکانت کاربر یا کاربران خاطی می باشد و هیچ عذری پذیرفته نمی گردد.
  • وب سایت دابلیورید موظف به اعلام محتوی محصولات به صورت دقیق و همچنین محتوی بروزرسانی های جدید محصولات می باشد.
  • گروه فوق تخصصی دابلیورید موظف به ارائه خدمات و پشتیبانی به تمامی کاربرانی است که محصولات تولیدی را با توجه به نوع قرارداد (مندرج در صفحه خرید محصول) در بازه زمانی مشخص (یکسال از زمان خرید محصول یا توقف تولید محصول در هر زمان) می باشد.
  • وب سایت دابلیورید موظف و متعهد به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران است و هیچ یک از مطلب یا محتوی با قوانین و مقرارات نظام جمهوری اسلامی مغاییرت نداشته و چناچه در صورت مغاییرت به طور کامل حذف خواهد گردید.

 

با توجه به تغییر سیاست های کلی وب سایت دابلیورید و به وجودن آمدن مغاییرت با هر بند از این قوانین در آینده ، وب سایت دابلیورید توانایی تغییر در آن را خواهد داشت.

 

 

نماد اعتماد الکترونیکی
نماد ملی ثبت رسانه
logo-samandehi

فروشگاه و وب سایت دابلیورید 

در سال 1390 توسط متخصصان گروه فوق تخصصی دابلیورید تاسیس و فعالیت رسمی خود را آغاز نمود . هدف این مجموعه توسعه محتوی آموزشی ، تکنیکی و بالا بردن سطح علوم تکنولوژیک هم وطنان عزیز می باشد .

تمامی حقوق این سامانه برای "گروه فوق تخصصی دابلیورید" محفوظ استCopyright© 2012-2020 WRoid-Team All rights reserved