سایت گروه دابلیورید اعلام می دارد تمامی محصولات این وب سایت به صورت کاملا اختصاصی توسط کارشناسان و افراد متخصص گروه دابلیورید طراحی و توسعه داده شده اند و دارای مجوز و استانداردهای لازم جهت تولید و فروش را دارا می باشد لذا:

  • کاربران نباید به هیچ وجه محصولات و تولیدات وب سایت گروه دابلیورید را در اختیار افراد متفرقه قرار دهنده، در صورتیکه بروز چنین رفتاری از کاربر یا کاربران خاطی ، وب سایت دابلیورید پیگردهای قانونی لازم را به عمل خواهد آورد و هیچ عذری پذیرفته نمی گردد.
  • با توجه به کلاهبرداری هایی که همواره ممکن است توسط افراد خاطی در سطح فروش و مصرف کالا و خدمات اینترنتی رخ دهد اعلام می گردد در خرید محصول و یا محصولات گروه دابلیورید نهایت دقت را به عمل آورید ، زیرا مبلغ پس از خرید هیچ نوع محصولی (شامل برنامه ، خدمات ، فایل و …) به مشتری مسترد نخواهد شد. قابل توجه برخی از افراد خاطی و کلاهبرداری که پس از خرید محصول درخواست بازگشت وجه را دارند.
  • کاربرانی که محصولات وب سایت گروه دابلیورید را در شبکه های اجتماعی یا مکان های عمومی و خصوصی دیگر منتشر نمایند مورد پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت و از نظر شرعی نیز کاملا حرام است.
  • با خرید هریک از محصولات تولیدی گروه دابلیورید بروزرسانی هایی که ممکن است در آینده برای محصول مذکور ارائه گردد رایگان نمی باشد و باید مجددا اقدام به خرید بروزرسانی جدید نمایید ، جهت تاکید گروه فوق تخصصی دابلیورید هیچ گونه مسئولیتی در قبال توجه یا عدم توجه کاربران به این موضوع ندارد و هیچ عذری پذیرفته نمی گردد.
  • پس از خرید محصول مورد نظر چناچه سوالی یا مشکلی مهمی دارید از بخش تماس با ما ،سوالات و مشکلات خود را سریعا مطرح کنید تا بررسی گردد و به هیچ وجه در بخش نظرات سوالات یا مشکلات خود را مطرح نکنید زیرا سریعا تایید و پاسخ داده نمی شود.
  • کسانی که توهین به بخش مدیریت یا کاربران دیگر وب سایت گروه دابلیورید نمایند بنابراین وب سایت دابلیورید موظف به پیگیری قانونی عمل مجرمانه کاربر یا کاربران خاطی می باشد و هیچ عذری پذیرفته نمی گردد.
  • وب سایت گروه دابلیورید موظف به اعلام محتوی محصولات به صورت دقیق و همچنین محتوی بروزرسانی های جدید محصولات می باشد.
  • وب سایت دابلیورید موظف و متعهد به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران است و هیچ یک از مطلب یا محتوی با قوانین و مقرارات نظام جمهوری اسلامی مغاییرت نداشته و چناچه در صورت مغاییرت به طور کامل حذف خواهد گردید.

با توجه به تغییر سیاست های کلی وب سایت گروه دابلیورید و به وجود آمدن مغاییرت با هر بند از این قوانین در آینده ، وب سایت گروه دابلیورید توانایی تغییر در آن را خواهد داشت.