تماس با ما فروشگاه دابلیورید

سایت گروه دابلیورید اعلام می دارد تمامی محصولات این وب سایت به صورت کاملا اختصاصی توسط کارشناسان و افراد متخصص گروه دابلیورید طراحی و توسعه داده شده اند و دارای مجوز و استانداردهای لازم جهت تولید و فروش را دارا می باشد لذا:

 • کاربران نباید به هیچ وجه محصولات و تولیدات وب سایت گروه دابلیورید را در اختیار افراد متفرقه قرار دهنده، در صورتیکه بروز چنین رفتاری از کاربر یا کاربران خاطی ، وب سایت دابلیورید پیگردهای قانونی لازم را به عمل خواهد آورد و هیچ عذری پذیرفته نمی گردد.
 • با توجه به کلاهبرداری هایی که همواره ممکن است توسط افراد خاطی در سطح فروش و مصرف کالا و خدمات اینترنتی رخ دهد اعلام می گردد در خرید محصول و یا محصولات گروه دابلیورید نهایت دقت را به عمل آورید ، زیرا مبلغ پس از خرید هیچ نوع محصولی (شامل برنامه ، خدمات ، فایل و …) به مشتری مسترد نخواهد شد. قابل توجه برخی از افراد خاطی و کلاهبرداری که پس از خرید محصول درخواست بازگشت وجه را دارند.
 • کاربرانی که محصولات وب سایت گروه دابلیورید را در شبکه های اجتماعی یا مکان های عمومی و خصوصی دیگر منتشر نمایند مورد پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت و از نظر شرعی نیز کاملا حرام است.
 • با خرید هریک از محصولات تولیدی گروه دابلیورید بروزرسانی هایی که ممکن است در آینده برای محصول مذکور ارائه گردد رایگان نمی باشد و باید مجددا اقدام به خرید بروزرسانی جدید نمایید ، جهت تاکید گروه فوق تخصصی دابلیورید هیچ گونه مسئولیتی در قبال توجه یا عدم توجه کاربران به این موضوع ندارد و هیچ عذری پذیرفته نمی گردد.
 • مشتری موظف است تمام توضیحات ذکر شده در صفحه خرید محصول را با دقت کامل از اولین کلمه تا آخرین کلمه مطالعه نماید و به تک تک نکات نیز توجه نماید ، فروشگاه گروه دابلیورید به صورت کامل تمام توضیحات و نکات ضروری قبل از خرید را در صفحه خرید محصول ذکر نموده است در صورتیکه مشتری به توضیحات و نکات ذکر شده در صفحه خرید محصول توجه نکند و اقدام به خرید کند و مدعی مغایرت کالا گردد فروشگاه گروه دابلیورید هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرد زیرا هیچ گونه مغایرتی وجود ندارد و هیچ گونه مبلغی به مشتری عودت نخواهد شد و هر گونه شکایت کاملا بی اثر خواهد بود.
 • پس از خرید محصول مورد نظر چناچه سوالی یا مشکلی مهمی دارید از بخش تماس با ما ،سوالات و مشکلات خود را سریعا مطرح کنید تا بررسی گردد و به هیچ وجه در بخش نظرات سوالات یا مشکلات خود را مطرح نکنید زیرا سریعا تایید و پاسخ داده نمی شود.
 • کسانی که توهین به بخش مدیریت یا کاربران دیگر وب سایت گروه دابلیورید نمایند بنابراین وب سایت دابلیورید موظف به پیگیری قانونی عمل مجرمانه کاربر یا کاربران خاطی می باشد و هیچ عذری پذیرفته نمی گردد.
 • تمام خدمات و فایل های ارائه شده توسط گروه فوق تخصصی دابلیورید تخصصی می باشند و بنابراین قابل استفاده برای افراد آماتور یا افرادی که توانایی یا سواد خواندن و نوشتن را ندارند قابل استفاده نمی باشد با در نظر گرفتن این نکته اقدام به خرید یا درخواست در فروشکاه دابلیورید نمایید.
 • وب سایت گروه دابلیورید موظف به اعلام محتوی محصولات به صورت دقیق و همچنین محتوی بروزرسانی های جدید محصولات می باشد.
 • وب سایت دابلیورید موظف و متعهد به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران است و هیچ یک از مطلب یا محتوی با قوانین و مقرارات نظام جمهوری اسلامی مغاییرت نداشته و چناچه در صورت مغاییرت به طور کامل حذف خواهد گردید.
 • هر گونه وجه پرداختی مشتری بابت ترمیم و تغییر سریال آنلاین گوشی تلفن همراه در صورتیکه مشخص گردد جز موارد سرقتی یا سو استفاده از سامانه همتا با هدف فریب دادن کارشناسان گروه فوق تخصصی دابلیورید صورت گرفته باشد جرم محسوب شده و هیچ مبلغی به مشتری مستردد نخواهد شد و شرح وقایع به همراه تمام مشخصات ثبت شده از مشتری به همراه گزارش کامل به پلیس فتا ارجاع خواهد شد ، گروه فوق تخصصی دابلیورید فقط مسئول مشکلات تعمیراتی واقعی و مجاز مشتریان می باشد و از تمام مواد و تبصره های قانونی جمهوری اسلامی ایران پیروی می نماید.
 • هر گونه پرداختی خدمات آنلاین مانند حذف اکانت گوگل ، شیائومی و… موارد دیگر چناچه مشخص گردد جز موارد سرقتی باشد و با هدف فریب دادن کارشناسان گروه فوق تخصصی دابلیورید صورت گرفته باشد جرم محسوب شده و هیچ مبلغی به مشتری مستردد نخواهد شد و شرح وقایع به همراه تمام مشخصات ثبت شده از مشتری به همراه گزارش کامل به پلیس فتا ارجاع خواهد شد ، گروه فوق تخصصی دابلیورید فقط مسئول مشکلات واقعی و مجاز مشتریان می باشد و از تمام مواد و تبصره های قانونی جمهوری اسلامی ایران پیروی می نماید.
 • جهت استفاده از تمام محصولات درج شده در وب سایت دابلیورید نیازمند لپ تاپ یا کامپیوتر می باشد در صورتیکه مشتری به این مورد توجه نکند هیچ گونه اعتراضی وارد نیست و هزینه ای عودت نخواهد شد.
 • تمام خریدهای انجام شده شامل فایل ، آموزش و … توسط مشتری به مدت 24 ساعت اعتبار دارد و در پنل کاربری موجود است لذا پس از گذشت 24 ساعت از زمان خرید دسترسی به فایل خریداری شده محدود می گردد و دیگر قابل دانلود نمی باشد لذا هنگام خرید محصول همان زمان یا نهایتا کمتر از 24 ساعت اقدام به دانلود فایل یا آموزش مورد نظر نمایید در غیر این صورت فروشگاه گروه دابلیورید هیچ گونه مسئولیتی در قبال دانلود کردن یا نکردن محصول مورد نظر توسط مشتری ندارد و به هیچ وجه فایل به صورت رایگان ارسال نمی گردد و باید مجددا محصول مورد نظر خریداری گردد.
 • کاربر گرامی در خرید خود از فروشگاه دابلیورید دقت کنید زیرا امکان جا به جایی محصول یا بازگشت وجه به دلیل خرید اشتباه محصول وجود ندارد.
 • تمام محصولات و خدمات ارائه شده در فروشگاه تست شده می باشند و فروشگاه دابلیورید فایل تست نشده در فروشگاه قرار نمی دهد لذا امکان بازگشت وجه فقط زمانی قابل انجام است که توسط کارشناس گروه دابلیورید بررسی و محرز گردد فایل دریافت شده توسط کاربر از فروشگاه دابلیورید معیوب باشد.
 • پس از تایید و محرز شدن معیوب بودن کالا توسط کارشناس گروه دابلیورید مبلغ 10 درصد از قیمت نهایی محصول کسر شده و به مشتری عودت خواهد شد این مورد به دلیل کسر هزینه های مالیات و… می باشد. لازم به ذکر است هزینه در کیف پول کاربر شارژ خواهد شد و مستقیما به شماره کارت یا حساب مشتری واریز نمی گردد.

 

با توجه به تغییر سیاست های کلی وب سایت گروه دابلیورید و به وجود آمدن مغاییرت با هر بند از این قوانین در آینده ، وب سایت گروه دابلیورید توانایی تغییر در آن را خواهد داشت.

 

مراحل خرید از فروشگاه دابلیورید