سامانه درخواست فلش و حل مشکل خاموشی شیائومی

سرویس رسمی حل مشکل روشن نشدن گوشی شیائومی و فلش به صورت آنلاین

تعمیر شیائومی در محل به صورت ریموت بدون مراجعه فیزیکی
(مدلهای مدیاتک و کوالکام)

نکات مهم قبل از ثبت سفارش که باید به آنها توجه کنید!

 

مدلهایی که در لیست بالا قرار ندارند نیاز به استفاده از این سرویس رسمی ندارند می توانید جهت کاهش هزینه های خود از سرویس غیر رسمی فلش و حل مشکل خاموشی شیائومی که بسیار ارزان قیمت می باشد استفاده کنید.

تمام فایلها و موارد مورد نیاز جهت انجام کار توسط کارشناسان دابلیورید پس از ثبت درخواست برای مشتری به صورت لینک دانلود ارسال می گردد.

بله نوع وضعیت Find Device در انجام عملیات فلش و ترمیم بوت توسط این سرویس موثر می باشد لذا در صورتیکه وضعیت Find Device: ON می باشد باید از سرویس غیر رسمی استفاده کنید زیرا این سرویس رسمی پشتیبانی نمی کند جهت چک نمودن وضعیت Find Device به آدرس https://b2n.ir/a60891 بروید و وضعیت آن را بررسی کنید.

دستگاه های شیائومی که دارای نقص سخت افزاری هستند شامل پشتیبانی نمی گردند لذا پس از اتصال و فلش به صورت آنلاین در صورتیکی مشخص گردد نقص سخت افزاری می باشد هزینه مستردد نخواهد شد.

از این سرویس فلش آنلاین نیز جهت نصب رام های مهندسی یا همان ENG Firmware می توانید استفاده کنید لذا به درخواست مشتری انجام می گردد.

هزینه پرداختی فقط بابت یکبار انجام کار بروی یک دستگاه شیائومی می باشد لذا در غیر این صورت گروه دابلیورید هیچ مسئولیتی را نمی پذیرد و هزینه مستردد نخواهد شد.

بله نیاز به باز کردن در پشت دستگاه شیائومی می باشد لذا قبل از ثبت سفارش درب پشت دستگاه شیائومی را باز کنید و سپس آن را به حالت EDL ببرید در صورتیکی نیاز به تصویر Test Point دارید در بخش فایل های تعمیرات شیائومی موجود می باشد.

انجام این خدمت کاملا تضمینی و تست شده و با درصد موفقیت بالا می باشد.