سامانه درخواست حذف دائمی MI Account و FRP شیائومی

سرویس غیر رسمی حذف می اکانت و جیمیل شیائومی به صورت آنلاین

حذف دائمی می اکانت و جیمیل شیائومی در محل به صورت ریموت بدون مراجعه فیزیکی
(مدلهای مدیاتک و کوالکام)

نکات مهم قبل از ثبت سفارش که باید به آنها توجه کنید!

 

بله تمام مدهای شیائومی تولید شده از سال 2010 تا 2023 بدون هیچ محدودیتی پشتیبانی می گردد.

تمام فایلها و موارد مورد نیاز جهت انجام کار توسط کارشناسان دابلیورید پس از ثبت درخواست برای مشتری به صورت لینک دانلود ارسال می گردد.

دستگاه های شیائومی که دارای نقص سخت افزاری هستند شامل پشتیبانی نمی گردند لذا پس از اتصال و فلش به صورت آنلاین در صورتیکی مشخص گردد نقص سخت افزاری می باشد هزینه مستردد نخواهد شد.

هزینه پرداختی فقط بابت یکبار انجام کار بروی یک دستگاه شیائومی می باشد لذا در غیر این صورت گروه دابلیورید هیچ مسئولیتی را نمی پذیرد و هزینه مستردد نخواهد شد.

خیر اصلا نیاز به بازکردن درب پشت گوشی یا تبلت شیائومی تان جهت انجام این کار نمی باشد فقط کاربر باید یکسر کابل شارژ را به گوشی شیائومی و سر دیگر آن را به USB لپ تاپ یا کامپیوتر متصل کند و طی 5 دقیقه به صورت خودکار عملیات حذف قفل می اکانت و جیمیل توسط کارشناس دابلیورید قابل انجام هست.

در این نوع سرویس غیر رسمی پس از حذف دائمی می اکانت نباید گوشی شیائومی تان را آپدیت یا رام رسمی فلش کنید در غیر این صورت مجددا قفل می اکانت باز می گردد مگر اینکه مجددا ثبت درخواست کنید تا بروی دستگاه شیائومی تان مجدد انجام گردد (نیازمند پرداخت هزینه مجدد)

در این نوع سرویس غیر رسمی پس از حذف دائمی می اکانت می توانید گوشی شیائومی تان را بازگشت به کارخانه کنید و به بدون مشکل به اینترنت یا VPN متصل شوید لذا مجددا قفل می اکانت فعال نمی گردد.

بله 100 درصد در این نوع سرویس غیر رسمی مدلهای Lost شده (مدلهای رد درخواست شده توسط شیائومی در سرویس رسمی) کاملا بدون مشکل پشتیبانی می گردند

بر خلاف سرویس رسمی که میزان موفقیت آن تا حداکثر 90 درصد می باشد در این نوع سرویس غیر رسمی میزان موفقیت آمیز بودن حذف می اکانت و جیمیل 100 درصد می باشد.

انجام این خدمت کاملا تضمینی و تست شده و با درصد موفقیت بالا می باشد.