سامانه درخواست فلش و حل مشکل خاموشی شیائومی

سرویس حل مشکل روشن نشدن گوشی شیائومی و فلش به صورت آنلاین

تعمیر شیائومی در محل به صورت ریموت بدون مراجعه فیزیکی
(مدلهای مدیاتک و کوالکام)

نکات مهم قبل از ثبت سفارش که باید به آنها توجه کنید!

 

مدلهایی که در لیست بالا قرار ندارند فعلا پشتیبانی نمی گردند .

تمام فایلها و موارد مورد نیاز جهت انجام کار توسط کارشناسان دابلیورید پس از ثبت درخواست برای مشتری به صورت لینک دانلود ارسال می گردد.

نوع وضعیت Find Device تاثیری در انجام عملیات فلش و ترمیم بوت توسط این سرویس ندارد به عبارت ساده تر هر دو نوع وضعیت Find Device: ON و Find Device: OFF بدون محدودیت پشتیبانی می گردد.

دستگاه های شیائومی که دارای نقص سخت افزاری هستند شامل پشتیبانی نمی گردند لذا پس از اتصال و فلش به صورت آنلاین در صورتیکی مشخص گردد نقص سخت افزاری می باشد هزینه مستردد نخواهد شد.

مدلهایی که مقابل آنها عبارت Only Recovery ذکر شده است فقط سرویس فلش رام رسمی می باشد و آن هم حتما باید در صورتیکی کلید ولوم بالا + پاور را می گیرید وارد حالت ریکاوری رسمی گردد در صورتیکه ریکاوری رسمی را اجرا نمی کند برای شما کاربردی ندارد و نباید ثبت درخواست کنید.

از این سرویس فلش آنلاین نیز جهت نصب رام های مهندسی یا همان ENG Firmware می توانید استفاده کنید لذا به درخواست مشتری انجام می گردد.(مدلهایی که مقابل آنها عبارت Only Recovery می باشد شامل این بند نمی گردند)

هزینه پرداختی فقط بابت یکبار انجام کار بروی یک دستگاه شیائومی می باشد لذا در غیر این صورت گروه دابلیورید هیچ مسئولیتی را نمی پذیرد و هزینه مستردد نخواهد شد.

مدلهای دارای پردازنده کوالکام نیاز به باز کردن در پشت گوشی دارند (نکته: مدلهایی که مقابل آنها عبارت Only Recovery درج شده است نیاز به باز کردن درب پشت ندارند) ولی مدلهای دارای پردازنده مدیاتک معمولا نیاز به بازکردن درب پشت گوشی ندارند مگر در موارد خاص که به درخواست کارشناس دابلیورید باید درب پشت باز شود.

انجام این خدمت کاملا تضمینی و تست شده و با درصد موفقیت بالا می باشد.